Porady prawne przy składaniu wniosku…

Porady prawne przy składaniu wniosku…

Jeśli zdarzy się, że na naszej działce znajdują się słupy energetyczne, bardzo możliwe, że będziemy mogli starać się odzyskać pieniądze za bezprawne wykorzystanie naszej posiadłości przez firmę energetyczną. Porady prawne, jakich możemy zasięgnąć z kancelarii , pozwolą nam uzyskać całkiem pokaźną sumkę za ziemię, na której stoi słup energetyczny.
W wielu przypadkach firmy energetyczne stawiały swoje przekaźniki w sposób chaotyczny z punktu widzenia prawa. Prowadziło to do tego, że w efekcie nie były robione żadne wpisy do księgi wieczystej, a zatem słupy te stały nielegalnie na ziemi.

Porady prawne
Porady prawne , jakie udzielają w takich momentach kancelarie adwokackie , sprowadzają się do wezwania przedsądowego firmy energetycznej, która postawiła słupy bez naszej zgody. Jednak nie zawsze mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie . Te same porady prawne określają, że prawo do odszkodowania mamy, jeśli:
Jeśli zdecydujemy się na postępowanie sądowe , ponieważ firma nie była zainteresowana wypłaceniem odszkodowania, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dzięki poradom prawny, będziemy w stanie wygrać sprawę.
Odszkodowanie będzie uwzględniało między innymi każdy dzień stania na naszej posiadłości słupów. Jeśli jednak naszym celem jest przede wszystkim pozbycie się ich z terenu w celu zagospodarowania ziemi, w takim momencie będziemy zmuszeni do zezwolenia na zakopanie ich pod ziemią . A to oznacza ingerencję w nasz teren, być może już przygotowany pod ogród albo budowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *